Anafrée |
Klid a pohoda je základní součástí našich životů ...


Pravidelné akce

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
ZŠ Logopedická, Moskevská            
17:15 - 18:45            
             
             

Jóga

 

JÓGA CESTA POZNÁNÍ A MOUDROSTI

 

Zbloudili jsme ve světě? Zbloudili jsme ve svém vlastním životě? Co a jak mám žít? Kde najdu mír, klid a štěstí? Jsou zrovna toto otázky, které si klademe? Zastavme se a uvědomujme si ruch kolem nás a i v nás. Uvědomujme si všechny ty pocity, nálady, myšlenky, touhy, tendence, uvědomujme si je, ať jsou jakékoli. Chvíli setrvejme. Potom zkusme udělat drobný pohyb se stejným uvědoměním, potom další. A další. Zaujměme plynule jakoukoli pozici těla a uvědomujme si ji. Toto je

JÓGA,

ke které Vás srdečně zvu

  

                                       

Kontakt a objednávky: Martin Frejlach


pondělí 17:15 - 18:45 od 13. ledna 2020
ZŠ Logopedická, Moskevská 29/408, Praha 10

Náplň: jóga
Další informace:

Praxe jógy spočívá v uvědomění těla a dějů v něm, v přirozeném spočívání v relaxaci, ve vědomém provádění uvolňovacích cviků na protažení páteře a svalstva celého těla. Poté následuje vědomé posilování svalů se správným držením těla. Tak, jak jsou základy osvojovány, je uvědomění v jednotlivých ásanách prohlubováno. Takto prováděnou praxí je přínos jednotlivých ásan větší a naučené dovednosti mohou být s velikou výhodou uplatňovány i v běžném životě.

 

 

Přihláška: Tereza Vondrušková, tel.: 732 722 375, e-mail: terezavondruskova@seznam.cz
Cena: 1.700,- Kč na celý kurz 10 lekcí, 220,- Kč jednotlivé cvičení
Jak platit: Převodem na účet nebo v hotovosti před prvním cvičením. Číslo účtu: 670100-2210633534/6210, VS = vaše telefonní číslo.